• NÁPOVĚDA
    Jak na to ?
  • PROGRAM
    Výpis programu
17.01 (čt) 17:30
Skleněný
17.01 (čt) 20:00
Kursk
18.01 (pá) 17:30
Skleněný
18.01 (pá) 20:00
Kursk
19.01 (so) 10:00
Pohádky z hor
19.01 (so) 15:00
Ledová sezóna: ..
19.01 (so) 17:30
Skleněný
19.01 (so) 20:00
Kursk
20.01 (ne) 15:00
Husí kůže 2: ..
20.01 (ne) 17:30
Skleněný
20.01 (ne) 20:00
Kursk
21.01 (po) 17:30
Robin Hood
21.01 (po) 20:00
Znovu ve hře
22.01 (út) 09:00
Ten, kdo tě ..
22.01 (út) 14:00
Sněhová královna ..
22.01 (út) 17:30
Robin Hood
22.01 (út) 20:00
Bufo Alvarius
23.01 (st) 14:00
Sněhová královna ..
23.01 (st) 17:30
Robin Hood
23.01 (st) 20:00
Znovu ve hře
24.01 (čt) 17:30
Favoritka
24.01 (čt) 20:00
Narušitel
25.01 (pá) 17:30
Favoritka
25.01 (pá) 20:00
Narušitel
26.01 (so) 15:00
Psí domov
26.01 (so) 20:00
Aquaman
27.01 (ne) 15:00
Ovečky a vlci
27.01 (ne) 20:00
Aquaman
28.01 (po) 17:30
Cena za štěstí
28.01 (po) 20:00
Favoritka
29.01 (út) 17:30
Cena za štěstí
29.01 (út) 20:00
Favoritka
30.01 (st) 16:00
Karkulka a sedm ..
30.01 (st) 17:30
Záhada Silver Lake
30.01 (st) 20:00
Oni a Silvio
31.01 (čt) 17:00
Ženy v běhu
31.01 (čt) 20:00
Ticho před bouří
01.02 (pá) 15:30
Raubíř Ralf a ..
01.02 (pá) 17:30
Ženy v běhu
01.02 (pá) 20:00
Ticho před bouří
02.02 (so) 15:00
Psí domov
02.02 (so) 17:30
Ženy v běhu
02.02 (so) 20:00
Úniková hra
03.02 (ne) 15:00
Ledová sezóna: ..
03.02 (ne) 17:30
Ženy v běhu
03.02 (ne) 20:00
Úniková hra
04.02 (po) 17:30
Ženy v běhu
04.02 (po) 20:00
Bohemian Rhapsody
05.02 (út) 17:30
Ženy v běhu
05.02 (út) 20:00
Bohemian Rhapsody
06.02 (st) 17:30
Ženy v běhu
06.02 (st) 20:00
Bohemian Rhapsody
07.02 (čt) 17:30
Na střeše
07.02 (čt) 20:00
Metallica: ..
08.02 (pá) 15:00
Lego®příběh 2 3D ..
08.02 (pá) 17:30
Na střeše
08.02 (pá) 20:00
Ženy v běhu
09.02 (so) 17:30
Marie, královna ..
09.02 (so) 20:00
Potomek
10.02 (ne) 15:00
Lego®příběh 2 3D ..
10.02 (ne) 17:30
Po čem muži touží
10.02 (ne) 20:00
Potomek
11.02 (po) 17:30
Na střeše
11.02 (po) 20:00
Marie, královna ..
12.02 (út) 14:00
Včelka Mája: ..
12.02 (út) 17:30
Johnny English ..
12.02 (út) 20:00
Zrodila se hvězda
13.02 (st) 14:00
Včelka Mája: ..
13.02 (st) 17:30
Psí ostrov
13.02 (st) 20:00
Žena na válečné ..
14.02 (čt) 17:00
Ženy v běhu
14.02 (čt) 19:00
Mamma Mia! Here ..
14.02 (čt) 20:00
Alita: Bojový ..
15.02 (pá) 17:30
Alita: Bojový ..
15.02 (pá) 17:30
Alita: Bojový ..
15.02 (pá) 20:00
Nedotknutelní
16.02 (so) 10:00
Jak postavit ..
16.02 (so) 15:00
Raubíř Ralf a ..
16.02 (so) 17:30
Alita: Bojový ..
16.02 (so) 17:30
Alita: Bojový ..
16.02 (so) 20:00
Nedotknutelní
17.02 (ne) 15:00
Lego®příběh 2 ..
17.02 (ne) 17:30
Alita: Bojový ..
17.02 (ne) 17:30
Alita: Bojový ..
17.02 (ne) 20:00
Nedotknutelní
18.02 (po) 10:00
Grinch
18.02 (po) 17:30
Léto s gentlemanem
18.02 (po) 20:00
Nedotknutelní
19.02 (út) 09:00
Bohemian Rhapsody ..
19.02 (út) 15:30
Čertí brko (PRO ..
19.02 (út) 17:30
Léto s gentlemanem
19.02 (út) 20:00
Nedotknutelní
20.02 (st) 10:00
Yeti: Ledové ..
20.02 (st) 17:30
Emocionální upíři
20.02 (st) 20:00
Potomek
21.02 (čt) 15:30
Čarodějovy hodiny ..
21.02 (čt) 17:30
Alita: Bojový ..
21.02 (čt) 20:00
Mrazivá pomsta
22.02 (pá) 10:00
Hotel ..
22.02 (pá) 17:30
Úhoři mají nabito
22.02 (pá) 20:00
Mrazivá pomsta
23.02 (so) 10:00
Pat a Mat: Zimní ..
23.02 (so) 15:00
Jak vycvičit ..
23.02 (so) 17:30
Úhoři mají nabito
23.02 (so) 20:00
Mrazivá pomsta
24.02 (ne) 15:00
Jak vycvičit ..
24.02 (ne) 17:30
Úhoři mají nabito
24.02 (ne) 20:00
Mrazivá pomsta
25.02 (po) 19:00
Nepál - ..
26.02 (út) 17:30
Alita: Bojový ..
26.02 (út) 20:00
Bohemian Rhapsody
27.02 (st) 17:30
Tiché místo
27.02 (st) 20:00
Halloween
28.02 (čt) 17:30
Co jsme komu zase ..
28.02 (čt) 20:00
Všechno nejhorší 2
 ČAS DO KONCE: 05:00 
 NÁKUPNÍ KOŠÍK 
 KONTAKT 
Kino KOSMOS Třinec
Dukelská 689
73961 Třinec

 558 996 703
 kino-kosmos@seznam.cz
Powered by ATIS.NET | ARECO SYSTEM s.r.o. | Hlávkova 5 | Ostrava Přívoz | PSČ: 702 00 | TEL: 555 222 349 | podpora@koupitvstupenku.cz