• NÁPOVĚDA
    Jak na to ?
  • PROGRAM
    Výpis programu
20.10 (pá) 17:30
Geostorm: ..
20.10 (pá) 20:00
Wind River
21.10 (so) 15:00
Esa z pralesa
21.10 (so) 17:30
Geostorm: ..
21.10 (so) 20:00
Wind River
22.10 (ne) 15:00
Esa z pralesa
22.10 (ne) 17:30
Geostorm: ..
22.10 (ne) 20:00
Wind River
23.10 (po) 17:30
Bajkeři
23.10 (po) 20:00
Hora mezi námi
24.10 (út) 17:30
Bajkeři
24.10 (út) 20:00
Hora mezi námi
25.10 (st) 17:30
Bajkeři
25.10 (st) 20:00
Hora mezi námi
26.10 (čt) 17:30
Thor: Ragnarok 3D
26.10 (čt) 20:00
Amityville: ..
27.10 (pá) 17:30
Smrt ve tmě
27.10 (pá) 20:00
Mama
27.10 (pá) 22:00
Jigsaw
28.10 (so) 15:00
My Little Pony ..
28.10 (so) 17:30
Thor: Ragnarok 3D
28.10 (so) 20:00
Jigsaw
29.10 (ne) 15:00
My Little Pony ..
29.10 (ne) 17:30
Thor: Ragnarok 3D
29.10 (ne) 20:00
Amityville: ..
30.10 (po) 17:30
Camino na ..
30.10 (po) 20:00
Čára
31.10 (út) 17:30
Camino na ..
31.10 (út) 20:00
Čára
01.11 (st) 17:30
Camino na ..
01.11 (st) 20:00
Čára
02.11 (čt) 17:30
Bajkeři
02.11 (čt) 20:00
Všechno nejhorší
03.11 (pá) 17:30
Bajkeři
03.11 (pá) 20:00
Všechno nejhorší
04.11 (so) 15:00
Příšerákovi 3D
04.11 (so) 17:30
Bajkeři
04.11 (so) 20:00
Všechno nejhorší
05.11 (ne) 15:00
Příšerákovi 3D
05.11 (ne) 17:30
Bajkeři
05.11 (ne) 20:00
Všechno nejhorší
06.11 (po) 17:30
To
06.11 (po) 20:00
Milada
07.11 (út) 17:30
To
07.11 (út) 20:00
Milada
08.11 (st) 17:30
To
08.11 (st) 20:00
Milada
09.11 (čt) 17:30
Suburbicon: Temné ..
09.11 (čt) 20:00
Vražda v Orient ..
10.11 (pá) 17:30
Suburbicon: Temné ..
10.11 (pá) 20:00
Vražda v Orient ..
11.11 (so) 10:00
Za kamarády z ..
11.11 (so) 15:00
Maxinožka
11.11 (so) 17:30
Suburbicon: Temné ..
11.11 (so) 20:00
Vražda v Orient ..
12.11 (ne) 15:00
Maxinožka
12.11 (ne) 17:30
Suburbicon: Temné ..
12.11 (ne) 20:00
Vražda v Orient ..
13.11 (po) 17:30
Zabití posvátného ..
13.11 (po) 20:00
Matka
14.11 (út) 09:00
Božská Florence
14.11 (út) 17:30
Zabití posvátného ..
14.11 (út) 20:00
Matka
15.11 (st) 17:30
Zabití posvátného ..
15.11 (st) 20:00
Matka
16.11 (čt) 17:30
Liga spravedlnosti
16.11 (čt) 20:00
Zahradnictví: ..
17.11 (pá) 15:00
Lajka
17.11 (pá) 17:30
Liga spravedlnosti
17.11 (pá) 20:00
Zahradnictví: ..
18.11 (so) 15:00
Lajka
18.11 (so) 17:30
Liga spravedlnosti
18.11 (so) 20:00
Zahradnictví: ..
19.11 (ne) 15:00
Příšerákovi
19.11 (ne) 17:30
Liga spravedlnosti
19.11 (ne) 20:00
Zahradnictví: ..
20.11 (po) 17:30
Nejsledovanější
20.11 (po) 20:00
Absence blízkosti
21.11 (út) 14:00
Ledová sezóna ..
21.11 (út) 17:30
Nejsledovanější
21.11 (út) 20:00
Absence blízkosti
22.11 (st) 14:00
Ledová sezóna ..
22.11 (st) 17:30
Nejsledovanější
22.11 (st) 20:00
Absence blízkosti
23.11 (čt) 17:30
Táta je doma 2
23.11 (čt) 20:00
Hráči se smrtí
24.11 (pá) 17:30
Táta je doma 2
24.11 (pá) 20:00
Hráči se smrtí
25.11 (so) 15:00
Maxinožka
25.11 (so) 17:30
Táta je doma 2
25.11 (so) 20:00
Hráči se smrtí
26.11 (ne) 15:00
Maxinožka
26.11 (ne) 17:30
Táta je doma 2
26.11 (ne) 20:00
Hráči se smrtí
27.11 (po) 17:30
Thor: Ragnarok
27.11 (po) 20:00
Thor: Ragnarok
28.11 (út) 17:30
Thor: Ragnarok
28.11 (út) 20:00
Thor: Ragnarok
29.11 (st) 17:30
Thor: Ragnarok
29.11 (st) 20:00
Thor: Ragnarok
30.11 (čt) 17:30
7 životů
30.11 (čt) 20:00
Milada
01.12 (pá) 17:30
7 životů
01.12 (pá) 20:00
Milada
02.12 (so) 10:00
Vánoční sen
02.12 (so) 15:00
Já padouch 3
02.12 (so) 17:30
Loupež ve velkém ..
02.12 (so) 20:00
REVENANT ..
03.12 (ne) 15:00
Paddington 2
03.12 (ne) 17:30
7 životů
03.12 (ne) 20:00
Milada
 ČAS DO KONCE: 05:00 
 NÁKUPNÍ KOŠÍK 
 KONTAKT 
Kino KOSMOS Třinec
Dukelská 689
73961 Třinec

 558 996 703
 kino-kosmos@seznam.cz
Powered by ATIS.NET | ARECO SYSTEM s.r.o. | Hlávkova 5 | Ostrava Přívoz | PSČ: 702 00 | TEL: 555 222 349 | podpora@koupitvstupenku.cz